top of page
WorkNC Zayer 5 axis

Havacılık, savunma, otomotiv ve bazen endüstriyel ürünlerde hacimsel işleme metotları yeterli gelmeyebilir. İşte o zamanlar için WorkNC Surface 5X yanınızda.. 

WorkNC 5X Surface

WorkNC offset

5X Offset

Tek pozisyonda tamamı işlenemeyecek yüzeyler ve belirtilen yönde yada yüzey U-V yönüne göre yüzey formunu takip edebilmesi için geliştirilmiştir. Tüm takım tiplerini destekler ve 5 Eksen simultane çalışır. 

Multiblade / Impaller

Havacılık ve otomotiv sektörünün özel ürünlerinden olan impaller (Multiblade) üretimi için kullanılır. Kullanımı basit, tanımları kolay ve bir çok takım türünü destekleyerek efektif ve hızlı sonuçlar verir.

WorkNC impaller
WorkNC 5X Blade

Blade

WorkNC, havacılık sektörüne özel Blade için de çözüm üretmiştir. Üstelik dünyaca kabul edilmiş olan yüzey kalitesi ile birlikte..

Tube

Ürün üzerindeki ters açıda olan yüzeyler sizi korkutmasın. Bir çok stratejisi ile ters açı (Undercut) desteği olan WorkNC, bu konudaki iddialı olan Tube için de çözüm sunar.

WorkNC 5X Tube
WorkNC 5X Barrel

Özel Formlu Takımlar

WorkNC, sadece pazardaki standart takımları kullanmanız için bir sınırlandırma getirmez. Özel takım üreten bir firmadan aldığınız özel formlu herhangi bir takımı, tanımlamanız ve bu takımla kesim yapmanız çok kolay olacaktır.

Makine Kroki.webp
bottom of page