top of page
büyük plastik kalıbı

WorkNC 2,5 & 3 Eksen

Benzersiz stratejileri, üst seviye güvenlik anlayışı, kolaylaştırıcı makroları, dinamik stok takibi, sonradan eklenebilip test edilebilen ve takım yolunu yeniden hesaplamaya gerek bırakmayan tutucu ekleme/değiştirme teknolojisi, otomatik unsur yakalama, hassas yüzey kalitesi, takım yolu düzenleme ve sayamadığımız birçok kolaylaştırıcı özellikleri ile "WorkNC 3X"...

WorkNC macro

Makro Teknolojisi

Birbirine benzer nitelikte işleriniz için yetenekli, basit ve esnek bir makro teknolojine sahip WorkNC ile örnek olarak işlediğiniz ürünün tüm işleme şartlarını kaydedip benzer diğer parçada çalıştırabilirsiniz.

Unsur Tanımlama

WorkNC, model üzerindeki delik unsurlarını hem 3 eksen, hem de 5 eksen için sorunsuzca yakalar. Deliğe verilen özellik sayesinde tüm operasyonları takım kütüphanesine göre kendisi tanımlar.

Öneğin ; Punta+Delik

                Punta + Delik + Klavuz

                Punta + Delik + Civata Başı için Cep

WorkNC delik
Worknc 3 eksen

Benzersiz Stratejiler

WorkNC 2,5 ve 3 Eksen frezeleme stratejilerinin üniversal olanları var olduğu gibi benzersiz stratejileri de mevcuttur. Bu stratejiler ile bazen hem programlama hem de işleme süresi olarak 2 kat bazen 3 kat tasarruf edilebilir.

Güvenlik

WorkNC'de sadece takım çapı seçip hesaplama yaptırdığınızda bu sizin için hiçbir zaman sorun olmayacaktır. Çünkü tutucu tanımlama teknolojisi çok gelişmiştir ve hesaplama sonrası tutucu seçilebilir yada değiştirilebilir. Bu işlem sonrasında operasyonu yeniden hesaplamanıza gerek yoktur.

Worknc güvenlik
WorkNC Toolpath Edit

Takım yolu düzenleme

WorkNC Toolpath Modification ile oluşturulmuş tüm takım yollarını dilediğiniz gibi alansal silebilir, kesebilir, sıralama değiştirebilir, uzatabilir, kısaltabilir, nokta ekleyebilir yada çıkarabilirsiniz.

Dinamik Stok Takibi

WorkNC, ilk tanımlanan stok ile birlikte yapılan tüm işlemleri büyük bir titizlikle takip eder. İstediğiniz operasyonda kalan alanları ölçüm değeri ve renk skalası olarak size sunar. Hatta herhangi bir alanı işaretlediğinizde kalan talaş miktarını bölgelsel de görmüş olursunuz.

WorkNC Stock
Makine Kroki.webp
bottom of page